فعاليت شديد وهابي‌ها؛ مشاركت الجزيره و العربيه در اين توطئه

اين راديو نروژي افزود: نظام سوريه اشتباه بزرگي مرتكب شد وقتي قدرت كشورهاي خليج فارس [در خيانت به سوريه] را دست‌كم گرفت؛ مخصوصا عربستان سعودي و قطر را كه در طرح آمريكايي اسرائيلي ناامن كردن سوريه و تلاش براي سرنگوني بشار اسد مشاركت فعال دارند به‏خصوص اينكه اطلاعات به دست آمده نشان مي‌دهد كه عناصر وهابي سلفي تاكنون صدها هزار دلار براي خريدن برخي افراد در گمرك مرزي در دو ماه گذشته صرف كرده‌اند تا با اين كار محموله‌ها بازرسي نشود و انتقال سلاح به درون سوريه آسان شود.

به تصريح منابع غربي، عربستان سعودي كاملا در اجراي اين طرح آمريكايي اسرائيلي براي سرنگون كردن بشار اسد مشاركت دارد و تاكنون بيش از 300 دوربين پيشرفته دستي مجهز به لنزهاي مختلف، براي پوشش دادن اعتراضات و تظاهرات وارد سوريه كرده و تاكنون صدها ميليون دلار براي تامين مخارج اعتراضات هزينه كرده است.

* هدف سرنگوني نظام سوريه، محاصره ايران است

به گفته اين منابع، قطري‌ها نيز از اين طرح سياسي-امنيتي براي سرنگون كردن دولت و نظام سوريه دور نيستند. هدف قطري‌ها محاصره ايران و حزب‌الله است. قطري‌ها به آمريكايي‌ها و اسرائيلي‌ها وعده داده‌اند كه شبكه الجزيره را كاملا در اختيار اين طرح قرار بدهند و اعتراضات و تظاهرات را در سوريه بزرگ‌نمايي كنند. همچنين شبكه العربيه كه در تملك عربستان سعودي قرار دارد نيز همين كار را مي‌كند و روزانه 10 ساعت از پخش خود را به منتشر كردن و به نمايش گذاشتن تصاويري اختصاص مي‌دهند كه در شبكه اينترنتي يوتيوب منتشر مي‌شود يا با افرادي به نام شاهدان عيني مصاحبه مي‌كنند.

به گزارش اين راديو نروژي، بشار اسد براي مقابله با اين طرح، چاره‌اي جز ورود مستقيم به رويارويي سياسي، اطلاعاتي و رسانه‌اي با دو كشور عربستان و قطر ندارد زيرا اين دو كشور كاملا در اين طرح فعال هستند همچنان كه ملك عبدالله پادشاه عربستان دستور داده است كه بودجه نامحدودي براي اين كار در اختيار دستگاه جاسوسي و اطلاعاتي عربستان بگذارند و هرچه نياز هست هزينه كنند تا نظام سوريه و بشار اسد سرنگون شود.

اين راديو اعلام كرد كه احتمال موفقيت سوريه در رويارويي با اين مسئله بدون رويارويي مستقيم با اين دو كشور اندك است بنابراين به‎سختي مي‌تواند ملت خود را متقاعد كند كه ناامني‌هاي كنوني طرح اسرائيلي-آمريكايي با همكاري عربستان و قطر است كه هدف آن هدف گرفتن ايران و حزب‌الله است كه از طريق سرنگوني نظام سوريه در پي آن هستند.
لینک ثابت

تمامی حقوق مادی و معنوی " زمان ظهور " برای " زمان ظهور(رضا) " محفوظ می باشد!
طـرّاح قـالـب: شــیــعــه تـم