حذف نام خدا از دلار و تخریب مسجد الاقصی؛ دو روی یک سکه!

 

بسم الله الرحمن الرحیم


حذف نام خدا از دلار و تخریب مسجد الاقصی؛ دو روی یک سکه!

این روزها، یک خبر مهم ذهن قشر جوان، تحصیلکرده و مومن کشور ما و سایر بلاد مسلمان را به خود مشغول کرده است. به نحوی که نگرانی ها و تشویش ناشی از آن، در سراسر مقالات و اخبار وبلاگ ها و وبسایت های مذهبی به چشم می خورد. این خبر، خبر تحرکات جدید رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی و تأسیس معبد سلیمان است.

نکته ی مهم این که تحرکات جدید رژیم صهیونیستی، ابعادی بسیار وسیعتر از تحرکات سابق این رژیم داشته است، به نحوی که اخیراً کنیسه ی یهودی مجاور مسجدالاقصی - که عده ای آن را پیش زمینه ی تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان می دانند - به دست جلادان این رژیم افتتاح گردیده است!(1)

متاسفانه تحرکات ملل مسلمان هنوز هم در قبال این جسارت رژیم صهیونیستی، بسیار منفعلانه و کوته بینانه بوده است. بدتر از همه این که تعداد زیادی از مسلمانان معترض به این مسئله نیز این موضوع را تنها یک موضوع منطقه ای مرتبط با جهان اسلام می پندارند، حال آن که ابعاد موضوع از این هم فراتر بوده و فتنه ای بسیار بزرگتر در راه می باشد.

هم زمان با این خبر، خبر دیگری نیز در رسانه های خبری دنیا منتشر گردید که چندان توجهی به آن نشد و بعضاً تحلیل هایی سطحی و مضحک پیرامون آن ارایه گردید، این خبر چیزی جز حذف عبارت « In God We Trust. = ما به خدا اعتماد (توکل) داریم. » از اسکناس های دلار آمریکا نمی باشد!(2)

 

 

بقیه در ادامه مطالب..............

 

 

 

شباهت فراماسونری  و دجال در روایات اسلامی (5):

با سلام  در اين پست  قسمتي از مقالات استاد عزيز خادم الامام (عج)  كه در مورد دجال و خر دجال كه  در روايات ائمه اشاره شده  ..بررسي ميشه ... دوستان عزيز براي مطالعه تمامي مقالات به صورت كامل به سايت وعده صادق يا سايت  موعود  مراجعه كنيد ...(+منابع) :

 

1-در روایات اسلامی، احادیث فراوانی در مورد دجال  و  خر  دجال  گفته  شده است و معصومین (ع)، فتنه ای که توسط دجال برپا می شود را سخت ترین فتنه ی  تاریخ  دانسته اند.(146)  معصومین (ع)  همواره  درباره ی  دجال به  مسلمانان  هشدار داده اند و مسلمین را از  فریب  خوردن  توسط  دجال  برحذر  داشته اند.

 2- از توصیفاتی که در احادیث و روایات در باب دجال وارد  شده  است،  می توان  نتیجه گرفت که دجال یک شخص واحد نیست، بلکه یک جریان  و  یک  تفکر  است.  بیشتر توصیف ها در مورد دجال به صورت نمادین است و ویژگی هایی که برای دجال  گفته شده است، عموماً مربوط به انسان  نمی شود.

 3- یک چشم بودن دجال و وجود چشم مذکور در وسط پیشانی:

حضرت علی (ع)  در پاسخ به سوال یکی از یارانشان درباره ی  دجال، می فرمایند:

« ... چشم راست ندارد و چشم دیگر در پیشانی اوست و مانند ستاره ی صبح می درخشد. چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است ... »

 اما نکته ی شگفت انگیز این که یکی از معروفترین و مهمترین نماد های فراماسونری، علامت یک چشمی « هرم و چشم جهان بین » است که این نماد، دقیقاً مشابه توصیفات معصومین (ع) درباره ی دجال است.

 

 نماد بسیار معروف « هرم و چشم جهان بین »  فراماسونری،  یک چشم  است  که در وسط رأس هرم قرار گرفته است؛ از سوی دیگر،  معنای  دیگر  رأس  در  عربی، « سر » می باشد. همانند توصیف  روایات که می گویند: « ... او أعور (یک چشم) است ... » و « ... چشم راست ندارد و چشم دیگر در پیشانی اوست ... »،  نماد « هرم و چشم جهان بین » فراماسونری نیز یک چشم دارد که این چشم  در  وسط  قسمت  انتهائی  هرم (قسمت رأسی : سری) قرار گرفته است.  بنابراین  این  علامت  معروف  فراماسونری،  با توصیف روایات درباره ی دجال، مطابقت کامل دارد.

 

4– در وسط چشم دجال، نوشته شده است: کافر به خدا و رسول خدا.

این توصیف روایات درباره ی دجال، با فراماسونری مطابقت زیادی دارد؛ زیرا همانند توصیف روایات  که  چشم دجال  را  حاوی  نماد کفر  دانسته اند،  نماد « چشم جهان بین » فراماسونری نیز یک نماد کفرآمیز منسوب به الهه ی خورشید مصری است(157) که به صورت  یک « چشم » بر روی بناها،  لباس ها، کتاب ها، پیشبند ها و ... متعلق به این گروه، خودنمایی می کند.

 

5-  پشت سر دجال چیزی است که مردم آن را نان می بینند ...

 6-دجال از مادری یهودی زاده می شود.

 در روایات ذکر شده در مورد دجال، بیان شده است که وی از مادری یهودی زاده شده و اصلیتی یهودی دارد.(172)  این مطلب نیز انطباق دجال را بر  فراماسونری نشان می دهد.

 همان گونه که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، شالوده ی فراماسونری بر پایه ی تعالیم  یهودی  کابالا بنا نهاده شده است و قوم بنی اسراییل، اولین قومی بودند که تعالیم کابالا را گسترش دادند. در واقع می توان گفت که رابطه ی یهود و فراماسونری، همیشگی بوده است...

 –7 زنا زادگان،  شراب خواران،  آواز خوانان،  شیطان ها  و  یهودیها  از  پیروان  دجال هستند.(173)

 به نظر نمی رسد که این مطلب نیاز به توضیح داشته باشد! زیرا که در قسمت های مختلف مقاله به این مطلب اشاره شده است که فراماسونری، مهمترین و قویترین حامی گروه های شیطان پرست، فاسد و ... و قویترین پشتیبان یهودیان صهیونیست است. گروه های مذکور نیز متقابلاً از فراماسونری حمایت کرده و سربازان خط مقدم آن به شمار می روند. از این مسأله نتیجه می شود که توصیف فوق درباره ی دجال، با ویژگی های فراماسونری مطابقت دارد.

12 – دجال یک مرد است ...

پیامبر (ص) در توصیف دجال فرمودند:

« دجال مرد چاقى است، چشم راستش معيوب است ... »

واقعیت این است که بیش از 90 درصد از افراد شرکت کننده در گروه های مخفی و ماسونی، مرد هستند. در واقع اجتماعات مخفی و ماسونی عمدتاً  اجتماعاتی مردانه هستند.(191)  این مطلب تا بدان جا رایج است که در اکثر گروه هایی  که  نام  Freemasonry  و  Masonry  را یدک می کشند، هیچ زنی حق عضویت ندارد و جمعیت مردان در این گروه ها  100  درصد می باشد.(192) البته لژ های بسیار کمی در جهان، زنان را نیز به عضویت می پذیرند.(193)

 

و..............................  بررسي كامل  روايات و مقايسه ان با فراماسونري همراه با اسناد .....در ادامه مطالب......

 حتما ادامه مطلب رو بخونید .... با تشکر ـ زمان ظهور


تمامی حقوق مادی و معنوی " زمان ظهور " برای " زمان ظهور(رضا) " محفوظ می باشد!
طـرّاح قـالـب: شــیــعــه تـم