به نام خدا

مصاحبه تلفنی با حجت الاسلام حاجتی

(امام جمعه موقت اهواز)

لازم به ذکر است قبل از آغاز مصاحبه خلاصه ای از عملکرد گروه مبشران ظهور ، معرفی وبلاگ " ظهور نزدیک است" و نظرات دوستان و تحلیل حوادث و... به محضر ایشان گزارش شد.

حجت الاسلام حاجتی بعد از گزارش فرمودند :

خب الحمد الله ، بسیار اسم خوبیست ، بسیار حرکت زیبنده ایست ، این حاکی از زمان شناسی و بصیرت دوستان شماست ، ما هم به نوبه خودمون تحسین می کنیم.

 آیا به نظر شما ظهور نزیک است؟

آیا با توجه به بشارتهایی که داده شده بحث کردن در باره روایات ظهور در این برهه از زمان به نظر شما ضروری است؟

آیا می توان موضوعات سیاسی منطقه را با حوادث ظهور با در نظر گرفتن جوانب احتیاط برای شناخت جریان حق و باطل تطبیق داد ؟

آیا بشارت بسیار نزدیک بودن ظهور توسط آیت الله بهجت ، نوعی وقت تعین کردن است؟

اشارات رهبری راجع به فتنه فلسطین را چه تفسیر می کنید؟

چرا اینهمه روایات در باره سفیانی و شخصیت سفیانی در احادیث ائمه علیهم السلام وجود دارد . چرا در باره جزئیات خصوصیات خراسانی و یمانی روایات و توضیحات کمتری داده شده ؟

پاسخ های حجت الاسلام حاجتی به سوالات در ادامه......

 

متن سخنرانی استاد پناهیان - انقلاب ما مقدمه ساز ظهور است!

با تشکر فراوان از کلیه عزیزانی که با پیاده کردن نوار سخنرانی و ارسال آن ما را در ارائه این مطلب ارزشمند یاری فرمودند.

مطالب مهم این سخنرانی زیبا و مهم:

اولا انقلاب اسلامی ما با رهبری حضرت امام چیزی است که توسط ائمه هدی (علیهم السلام) پیش بینی شده.
در حداقل دو روایت از روایت هایی که از امام باقر (ع) و شاید دیگر امامانمان نقل شده است، تصریح فرموده اند که مردی از قم قیام خواهد کرد؛ نام او نام یکی از انبیای عظام است. می دونید حضرت امام اسمشون روح الله بود و روح الله هم اسم حضرت عیسی بن مریم هم هست. او وقتی به حق قیام می کنه آنچه می طلبد به او نمی دهند و با اومقابله می کنند. او دوباره قیام می کنه و اینبار برای گرفتن حق موفق میشه.

می فرمایند وقتی زمانه ظهور نزدیک میشه در آخرالزمان حوزه علمیه (به تعبیر ما حوزه علمیه)؛ مرکز نشر معارف اهل بیت از نجف اشرف به قم منتقل میشه و قم مرکز توزیع و نشر معارف اهل بیت به همه جهان خواهد شد. دقت می فرمایید؟ با آمدن حضرت امام از نجف اشرف به قم و حوادثی که در عراق رخ داد مثل ظهور صدام و جنایت های او که در روایات ظاهرا اونجوری که بررسی کردند از صدام به سفیانی اول نام بردند و میشه تطبیقش داد به سفیانی اول که وقتی از امام صادق (ع) درباره سفیانی پرسیدند، سفیانی کسی است که قبل از ظهور قیام می کنه و به شیعه کشی اقدام می کنه، حضرت می فرمایند که سفیانی اول رو میگید یا سفیانی دوم؟ بعد می پرسن که مگه سفیانی دوتا هست؟ بعد توضیح میدن ویژگی های سفیانی اول رو که برمی شمرند، برخی از محققین ظاهرا (این کلمه ظاهرا بنده رو نگه دارید برای اینکه جدل صورت نگیره) ظاهرا به صدام تطبیقش می کنند. انشاءالله که مقدمات ظهور رخ بده و اگر قطعا بناست سفیانی قبل از ظهور جنایت هایی انجام بده ما جنایت های او رو دوست نداریم ولی فراهم آمدن مقدمات ظهور رو تمنا داریم.

یعنی شب جشن تولد پیامبر اکرم، که خدا جشن میگیره در عالم و اتفاق هایی در عالم میفته، از کاخ کسری 14 کنگره فرو میریزه. این عدد 14 معنا داره. پیغامش این انقلابه. شب تولد پیغمبر اکرمه. هنوز مبعوث نشده به رسالت. تولد انقلاب ما وعده اش داده میشه. در روایت دیگری آمده است که قومی قبل از ظهور آقا امام زمان (ع) قیام می کنند، يُوَطِئونَ لِلمَهدي سُلطانَه. مقدمه ظهور آقا امام زمان (ع) رو فراهم می کنند. بارها حضرت امام به زبان صریح و ساده این روایت رو ترجمه کردند. در کلمات حضرت امام هست که انقلاب ما انشاءالله مقدمه ظهور حضرت است. انقلاب ما انشاءالله مقدمه فرج است و ما به امید امام زنده ایم که به ما داده است این امید را و فرموده است که ما انشاءالله با این انقلاب پرچم رو به دست صاحب اصلی آن خواهیم رساند.

چیزی که خوابش رو نمی دید دشمن. در کنار مرز اون ما گروهی داریم که اینها در عرب الان محبوبترین سلحشوران عالم هستند. آقای سید حسن نصرالله رسما تو عالم اعلام می کنه من عضو حزب ولایت فقیهم و افتخارم این است که پیرو رهبری ایران هستم. همه تو عالم موندن همینجوری.

من به شما بگم تا چند سال آینده، شاید 5 سال طول نکشه، احدی در عالم هیچکدوم از این فتنه ها رو یادش دیگه نمیاد. اینقدر با وقایع بزرگ جهان بشریت روبرو خواهد شد که نگو.

گرد، ببین که... جوون ها من این کدها رو بدم، تحقیق می کنید یا نه؟ بخشی از این حرفا دیگه به درد تلویزیون نمی خوره ها. اینا، تیکه های آخرش، دیگه بذارید کنار. همون تیکه های قبلیش. آقا یه کدهایی بدم برای مطالعه جوون ها یا نه؟ بگم؟ منطقه رو کیا دارن به هم میریزن از ترس انقلاب اسلامی؟ کیا میخوان به هم بریزن؟ همونایی که برمیگردن چی میگن؟ میگن هلال شیعی در منطقه داره قدرت پیدا می کنه، یعنی ولایت فقیه. باید این رو شکست.
پس فردا رابطه بین سفیانی ای که قبل از ظهور حضرت قیام می کنه و قتل و جنایت می کنه، رابطه اش رو با کسی که اولین بار از قدرت ولایت فقیه در منطقه به عنوان خطر حرف زد، رابطه اش رو برو پیدا کن. باشه؟

 

متن کامل سخنرانی در ادامه مطالب..............

سخنرانی جدید و شنیدنی حجت الاسلام پناهیان در مورد نزدیکی ظهور (22 بهمن 1388)

 

پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید!

لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود غیر مستقیم

با تشکر از آقا احسان و وبسايت آخرالزمان و ظهور مهدی موعود عج


 

لینک ثابت
سخنرانی مهم استاد پناهیان در مورد علائم نزدیکی ظهور

(فایل صوتی) 

فایل صوتی

http://www.4shared.com/audio/75nAu8Bb/ruhejonunblogfacom_alaemzohur.html

 

 

(با تشکر از عزیزانی که این سخنرانی های ارزشمند را برای ما ارسال فرمودند)

دوستان عزیز  .... سخنرانی بسیار زیبا و مهم و تاثیر گذار حجت الاسلام حاجتی  رو حتما گوش بدید ...

 

 

سخنرانی ارزشمند حجت الاسلام حاجتی ، امام جمعه موقت اهواز

در مورد شناخت امام خامنه ای(مدظله)

 

فایل صوتی(قسمت اول)

فایل صوتی(قسمت دوم)

 

متن سخنرانی مهم استاد پناهیان در مورد علائم نزدیکی ظهور!

در ادامه مطالب.............

 

 

نزدیکی به ظهور در بیان علما و بزرگان:
سه شنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۸ | زمان ظهور(رضا)

 با سلام  و تشكر از دوستان عزيزم  امروز   مي خوام در مورد  نزديكي به ظهور از ديدگاه بزرگان و علما مطلبي رو بنويسم انشالله مفيد باشه:


نزدیکی   به ظهور در بیان علما و بزرگان:

آیت الله العظمی بهجت :

 

تاکنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور امام زمان(عج) را خواهید( ظهور آنقدر نزدیک است که) به سالخوردگان نیز بشارت دهید که  منتظر باشید ، ظهور آقا را خواهید دید

 

آیت الله ناصری : ( البته تاريخ اين بشارت  به سال 1383   مي رسه يعني  الان از اين بشارت حدود 6  سال گذشته و ما خيلي بيشتر به ظهور  امام زمان  نزديكتر شديم..... يعني اون شخص محترم الان بايستي حدود  66 يا 67  سال داشته باشندو پيرمرد تر از ايشون هم انشا لله ظهور رو خواهند ديد....  انشا الله )  :

ايت الله ناصري در سخنراني اي در مدينةالنبي كه در رجب سال گذشته صورت گرفته مطالبي را در زمينه بشارت به نزديكي ظهور حضرت بقيةاللَّه الاعظم(ع) بيان كرده اند. اين مطالب كه به نقل از حضرت آيت الله العظمي بهجت مي باشد به اين شرح است:

 

من خراسان بودم، يكي از دوستان ما كه تشرف دارد محضر حضرت [صاحب الزمان(ع)] به منزل ما آمد، از او پرسيدم: شما تازگي تشرف محضر حضرت داشته ايد؟، فرمودند: بله. عرض كردم: راجع به ظهور سؤال نكرديد؟ فرمودند: چرا. گفتم: حضرت چه فرمودند؟ گفت: من از حضرت سؤال كردم: يابن رسول اللَّه ظهور چه وقت خواهد بود؟ فرمودند: نزديك است. عرض كردم: من هم درك مي كنم ظهور شما را؟ حضرت فرمودند: پيرمردتر از شما هم درك مي كنند ظهور مرا (ان شاءاللَّه). آيت الله بهجت فرموده بودند آن پيرمرد كه تشرف به محضر حضرت دارد حدود 60 سال سن دارد!.

خدا می داند که ظهور نزدیک است .

 

 

آیت الله جوادی آملی :

 

پیروزی نهایی اسلام نزدیک است.      هفته نامه  افق حوزه

 

 سید حسن نصرالله :

نسل کنونی جهان اسلام ، قدس را آزاد خواهد کرد. نابودی اسرائیل نزدیک است

 

آیت الله مکارم شیرازی :

 

همانگونه که غیبت شامل غیبت صغری و کبری بود ظهور نیز شامل ظهور صغری و کبری می باشد و انقلاب ما به مثابه ظهور صغری آقا امام زمان بود و ما اکنون در بین الطلوعین قرار داریم و هر لحظه به ظهور کبری نزدیک می شویم.

اما  :

مژده ظهور از قول آیت الله بهجت (تعیین وقت بدعت نیست!؟!) ....

در ادامه مطلب......
تمامی حقوق مادی و معنوی " زمان ظهور " برای " زمان ظهور(رضا) " محفوظ می باشد!
طـرّاح قـالـب: شــیــعــه تـم